Kurumsal

Sizin için en iyisi, en profesyoneli…

Notis Bilişim Çekmeköy Apple Teknik Servis, size mümkün olan en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bu doğrultuda kurulduğu 2014 yılındn bu yana teknik servis, yerinde bakım-onarım, aksesuar satışı kategorilerinde büyük bir müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Firma bünyemizde bulunan deneyimli teknisyen kadrosu, sizlere en iyi çözümleri sunmak için sürekli bir araştırma geliştirmeyi meslek tanımları içerisine almışlardır. Bireysel teknik servis hizmetlerinin yanı sıra kurumsal çözümlerimizle sizlere destek vermekteyiz.Siz değerli firmalara kurumsal teknik destek hizmeti sunuyoruz. Hem yerinde bakım-onarım hem de uzaktan destek hizmetlerimizle kurumsal müşteri memnuniyeti konusunda da zirveyi hedefliyoruz.

Her türlü Apple marka cihazınızın problem çözümleri ve firmanız bünyesinde diğer bilgisayarlara ve server sisteminize entegrasyonu dahil her türlü problem ve sorun çözümünde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmanız için aylık/yıllık bakım sözleşmeleri gerçekleştirip sizler için kesintisiz destek sağlayabiliyoruz.